whatsapp

Flora Palm Resort Hotel

Doğanın içerisinde eşsiz yeşil bitki örtüsü ile harika bir tatil için tüm misafirlerimizi tesisimize bekliyoruz. Tesisimiz konaklama dışı restaurant bölümüyle de misafirlerimizin kulllanımınada açıktır. Konaklama için rezervasyonlarınızı sitemiz üzerinden veya telefon aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Tüm doğa insanlarını tesisimizde güzel ve keyifli anlar yaşamak için bekliyoruz.

Sizleri haberdar edelim

Flora Palm Resort Hotel

Bir Hotel'den Daha Fazlası..

Otelimiz

Toplam 3,268 m² ’ lik bir alanda, inşa edilmiş katlı 4 adet bloktan oluşan bir aile işletmesidir. Tümü bahçe veya havuz manzaralı 68 adet standart oda ve 4 adet suit oda olmak üzere 72 oda mevcuttur. Otelimizde 1 Ana restoran, 1 adet Bar, 1 adet Su Kaydırağı, 1 Büyük yüzme havuzu, 1 adet yetişkinler için dinlenme havuzu, Spa merkezi, Türk hamamı, sauna, masaj odaları, Güneş Şemsiyeleri, Minder, Şezlong, Açık otopark, Masa Tenisi, Bilardo, Odalarda ve genel alanlarda Kablosuz internet değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Konum ve Yerleşim

Flora Palm Resort Fethiye’nin en ünlü eğelence merkezi olan Hisarönü’nün merkezinde ve dünyanın eşsiz güzelliği ile tanınan Ölüdeniz’e sadece 3 km. mesafede yer almaktadır. Ölüdeniz 400 m uzunluğundaki mavi bayraklı Ulusal plajı benzersiz turkuaz rengi ve denizinin güzelliğiyle çok ünlüdür. Ölüdeniz eski Likya Yolunun başlangıç noktası Antalya’ya yürüme yoluyla 500 km uzunluğundadır. Otelimize çok yakın olan Babadağ (2000 mt) yüksekliği, konumu ve doğal peyzajı ile en yüksek tepe ve dünya çapında paragliding için önemli mekanlardan biridir. Otelimiz antik Kayaköy kalıntılarına sadece 2 km, Dalaman Havaalanına 52 km, Saklıkent ve Dalyan’a 40 km, Fethiye şehir merkezine 8 km mesafede yer almaktadır.

Flora Palm & Resort Muhteşem Doğal Güzelliği ve Kültürel Zenginliği ile Fethiye'nin Popüler Olan Ölüdeniz Hisarönü'nde Merkezi Konumdadır.
  • Doğa
  • Sağlık
  • Yaşam

Tatil Keyfiniz

Size Uygun Tüm Odalarımız Havuz Manzaralıdır.

Havuz Manzara Keyfi

Havuz Manzara Keyfi

Çatı Katı Havuz Manzara Keyfi

Kısa Bir Tur Atın

Tanıtım Filmimiz

Bizi izlemeye devam edin

Güncellenmiş tekliflerimizden, etkinliklerimizden haberdar olun!