whatsapp

Flora Palm Resort Hotel

Doğanın içerisinde eşsiz yeşil bitki örtüsü ile harika bir tatil için tüm misafirlerimizi tesisimize bekliyoruz. Tesisimiz konaklama dışı restaurant bölümüyle de misafirlerimizin kulllanımınada açıktır. Konaklama için rezervasyonlarınızı sitemiz üzerinden veya telefon aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Tüm doğa insanlarını tesisimizde güzel ve keyifli anlar yaşamak için bekliyoruz.

Sizleri haberdar edelim

Aileniz ile Birlikte Yapabileceginiz En iyi Aktivitler

Fethiye’de yapacağınız tatilde aşağıda tavsiye ettiğimiz yerleri ziyaret ederek bölgenin tarihsel ve doğal güzelliklerini görüp, büyüleyici anlar yaşayabilirsiniz.

Listemizde bulunan yerlere kendi aracınız yoksa bile toplu taşımayı veya günü birlik turları kullanarak karadan ve denizden rahatça ulaşabilirsiniz.

Gezi Eglence

Birbirinden farklı gezi ve diğer aktiviteler

Aileniz ile birlikte vakit geçirebileceğiniz harika gezi rotaları ve aktiviteler

Bisiklet Gezileri

İster Yürüyüş Yapın, İster Bisiklet Gezileri

Ölüdeniz, ekolojik turizm açısında büyük imkanlara sahiptir. Fethiye'nin en büyük ormanlarının bulunduğu, özellikle doğa yürüyüşü ve bisiklet sürüş aktivitelerinde bulunabilirsiniz. Bölgede ayrıca çeşitli alanlara dağılmış durumda ve keşfedilmeyi bekleyen onlarca mağara bulunmaktadır. Çevre köylerine yapacağınız ziyaretlerde doğal köy ürünlerinden tatmayı unutmayın.

Ölüdeniz Plajları

Deniz ve Güneş Keyfi

Şile’de şüphesiz yapılabilecek en popüler aktivite, plaj ve deniz keyfi.

Bizi izlemeye devam edin

Güncellenmiş tekliflerimizden, etkinliklerimizden haberdar olun!